Kalendorius Orai Keliai Kalkuliatorius Katalogai Nuorodos   LT   Lietuvių EN   English RU   Русский  
Paštas
Ryšys
info@infoknyga.lt
Įkrova…
  www.google.lt
Video
Audio
Paieška Tikslinti Vartotojai Institucijos Užsakymai Dažnai užduodami klausimai Pagalba
Viršelis Išskirtinės reklamos Turinys Asociacijos Įmonės Prekės ir paslaugos Prekių ženklai
Eksportas Didmeninė prekyba Importas Įmonių rodyklė Vadovų rodyklė Žemėlapiai Gatvių sąrašai
Naujienos Elektroninė komercija Straipsniai Fotogalerija Forumas Apklausa Svečiai
Interneto svetainė redaguojama
KATALOGAI

Kitų šalių katalogai

Daugiau kaip 500.000 įmonių 33-jose Europos valstybėse

Eil. Nr. Vėliava Šalis Katalogo pavadinimas Kodas Nuoroda
1 Airija Golden Pages   http://www.goldenpages.ie
2 Airija Irish Business Directory   http://www.irelandlookup.com
3 Anglija SCOOT   http://www.scoot.co.uk
4 Anglija Yell   http://www.yell.com
5 Armėnija SPYUR   http://www.spyur.am/
6 Australija Yellow Pages   http://www.yellowpages.com.au
7 Austrija Gelbeseiten   http://www.herold.at/
8 Baltarusija Business Belarus PHP http://www.kontakt.by/
9 Belgija Golden Pages   http://goldenpages.truvo.be/
10 Bermudai Yellowpages   http://www.bermudayp.com/
11 Brazilija Brazilbiz   http://www.brazilbiz.com.br/
12 Chorvatija Croatia   http://www.croatiabiz.com/
13 Čekija Zlate Stranky   http://en.zlatestranky.cz/
14 Čilė ChilNet ASP http://www.chilnet.cl/
15 Danija DeGuleSider   http://www.degulesider.dk
16 Danija SolPortal   http://www.sol.dk/
17 Egiptas EgyptYellowPages PHP http://www.yellowpages.com.eg/
18 Estija Kontakt PHP http://www.kontakt.ee/
19 Estija Arikataloog PHP http://www.arikataloog.ee/
20 Estija AS Telemedia Eesti PHP http://www.telemedia.ee/
21 Estija Infopluss Eesti PHP http://www.infopluss.ee/
22 Estija AS Teabeliin PHP http://www.1188.ee/
23 Europa Euro Pages PHP http://www.europages.co.uk/
24 Graikija Hellas Yellow Pages   http://www.xo.gr/
25 Honkongas Hong Kong Yellow Pages ASP http://iypsearch.yp.com.hk/
26 Indija India Internet Yellow Pages   http://www.iiyp.com/
27 Indonezija Indonesian Yellow Pages ASP http://www.yellowpages.co.id/
28 Iranas Iran Yellow Pages ASP http://www.iranyellowpages.net/en/
29 Islandija Gula Linan   http://www.gulalinan.is/
30 Ispanija Páginas Amarillas ASP http://www.paginas-amarillas.es/
31 Italija Pagine Gialle   http://www.paginegialle.it/
32 Izraelis Israel Yellow Pages   http://www.d.co.il/
33 Jamaika Jamaican Yellow Pages   http://www3.searchmirror.com/
34 Japonija Townpage   http://english.itp.ne.jp/
35 JAV YP.com Yellow Pages   http://www.yp.com/
36 JAV WhoWhere PHP http://www.whowhere.com/
37 JAV Smartpages   http://www.smartpages.com/
38 JAV WorldPages   http://www.smartpages.com/
39 JAV Zip 2   http://www.dogpile.com/
40 JAV Infospace   http://www.superpages.com/
41 JAV Switchboard   http://www.switchboard.com/
42 JAV SuperPages.com   http://www.bigbook.com/
43 Jungtiniai Arabų Emyratai United Arab Emirates Business Directories ASP http://www.uaeresults.com/
44 Jungtiniai Arabų Emyratai UAE Internet Yellow Pages   http://www.uae-ypages.com/
45 Kanada Yellowpages   http://www.yellowpages.ca/
46 Kinija ChinaPages   http://www.chinapages.com/
47 Kolumbija Columbia Yellow Pages   http://columbiams.whiteyellowpages.com/
48 Korėja Korean Yellow Pages   http://www.ikyp.com/
49 Latvija 1188 Latvija PHP http://yp.interinfo.lv/
50 Lietuva Lietuvos imoniu katalogas   http://www.imones.lt/
51 Lietuva Lithuanian import-export directory   http://www.importexport.lt/
52 Lietuva Viskas Turizmui   http://www.viskasturizmui.lt/
53 Lietuva VisaLietuva   http://www.visalietuva.lt/
54 Lenkija Polskie Ksiazki Telefoniczne   http://www.pkt.pl/
55 Marokas Marocco Yellow Pages   http://www.maroc.net/yp/
56 Naujoji Zelandija New Zealand Yellow Pages   http://yellow.co.nz/index.jsp
57 Norvegija Gule Sider   http://www.gulesider.no/
58 Norvegija SolPortal   http://www.sol.no/
59 Olandija De Telefoongids
 
  http://www.detelefoongids.nl/
60 Olandija Gouden Gids   http://www.goudengids.nl/
61 Pakistanas Pakistan Yellow Pages   http://www.pypol.com/
62 Peru Peru Business Directory   http://www.perupaginas.com/
63 Portugalija Paginas Amarelas   http://www.pai.pt/
64 Prancūzija Les Pagesjaunes   http://www.pagesjaunes.fr/
65 Rumunija Yellow Pages PHP http://www.yellowpages.ro/
66 Rusija ZAO Euroaddress   http://www.e-adres.ru/
67 Singapūras SingTel Yellow Pages   http://www.yello7pages.com.sg/newiyp/
68 Slovakija InfoBank ASP http://www.infobank.sk/
69 Slovėnija Telekom Slovenien ASP http://tis.telekom.si/
70 Suomija Yritystele   http://www.yritystele.fi/
71 Suomija Kaupunki-info   http://www.eniro.fi/
72 Švedija GulaSidorna   http://gulasidorna.eniro.se/
73 Šveicarija Swisscom directories   http://gulasidorna.eniro.se/
74 Tailandas Thailand Yellow Pages PHP http://www.thailand-yellowpages.com/
75 Turkija Turkey Yellow Pages   http://www.searchturkiye.com/
76 Ukraina Yellow Pages PHP http://www.yellowpages.ua/
77 Uzbekistanas Golden Pages   http://www.goldenpages.uz/
78 Venesuela laguia.com.ve   http://www.caveguias.com.ve/
79 Vengrija Hungarian Yellow Pages   http://www.yellowpages.hu/
80 Vokietija WLW   http://www.wlw.de/start/DE/de/
81 Vokietija Teleauskunft   http://www.teleauskunft.de/