Pradžia Užsakymai Rekomendacijos Kontaktai Registracija www.infoknyga.lt
Knygų maketavimas ir leidyba
Reklaminiai skelbimai
Vokai ir blankai...
Pašto atvirukai
Lipdukai ir etiketės
Brošiūros
Bukletai
Kalendoriai
Pasveikinimai
Prezentaciniai aplankai
Vizitinės kortelės
Plakatai
Kainotaštis

 VIZITINĖS KORTELĖS
        Pradžia
        Vizitinių kortelių gamybos technologijos
                Popierius
                Formatas
                Spaudos būdai
        Papildomos technologijos

 Šiuolaikiniame verslo pasaulyje visuotinai pripažintas ir pats populiariausias būdas trumpai prisistatyti ir palikti kontaktinę informaciją apie save ir savo firmą - tai vizitinės kortelės. Beje, vizitinės kortelės - tai ne šių laikų išradimas. Jos buvo naudojamos ir gana populiarios jau viduramžiais. Aišku, nuo tų laikų vizitinės kortelės gana smarkiai pakito, jos pradėtos naudoti žymiai plačiau ir tapo kasdieninio mūsų gyvenimo dalimi.

Vizitinė kortelė - tai ne tik kontaktinė firmos ar asmens informacija. Neretai ji atspindi ir jos savininko estetinį skonį (dažnai žmonės užsakinėdami vizitines korteles iš anksto nurodo, kaip jos turi atrodyti, ant kokio popieriaus ir kaip turi būti atspausdintos), ir jo ar jo atstovaujamos firmos finansinę padėtį (nuo popieriaus kokybės, spaudos technologijos, spalvų skaičiaus, papildomų technologijų panaudojimo gaminant korteles priklauso jų kaina). Kartais į vizitines korteles įrašoma ir papildoma informacija apie firmos teikiamas paslaugas, gaminamas ar parduodamas prekes. Kartais kortelėje informacijos apie asmenį gali ir visai nebūti, o vien tik įmonės paslaugų, prekių ar produkcijos reklama. Tokias korteles būtų tiksliau vadinti firminėmis arba reklaminėmis kortelėmis. Be to, plačiai naudojamos ir kitokios paskirties kortelės - tai nuolaidų, klubo ar organizacijos nario, abonentinės, akreditacinės ir kitokios kortelės.

Pirmą kartą susitikus su kitos įmonės atstovu, priimta apsikeisti vizitinėmis kortelėmis. Jei staiga pasirodys, kad jūs neturite savo vizitinės, gali būti, kad apie jus susidarys nekokią nuomonę. Aukštuosiuose valdžios ir verslo sluoksniuose toks įvykis bus palaikytas netgi nepagarba kitam susitikimo dalyviui, ir tikėtis iš šio susitikimo gerų rezultatų jums tikrai bus sunkiau. Geriau nerizikuokite savo reputacija, ir visuomet turėkite su savimi nors keletą savo vizitinių kortelių. Juo labiau kad šiais laikais tai visai ne prabanga - tuo jūs galite įsitikinti pasižiūrėję į mūsų gaminamų kortelių kainas.

 

Į viršų

Б virрш  

Vizitinių kortelių gamybos technologijos

Popierius

 
Kortelių gamybai naudojamas įvairių rūšių popierius, pradedant paprasčiausiu baltu kreidiniu 260 g/m² ir baigiant specialiais dekoratyviniais popieriais, ant kurių spausdinant kartais išgaunama gana originali kortelės išvaizda. Galime pagaminti korteles ir iš plono balto arba skaidraus plastiko.

Formatas

Populiariausias Lietuvoje vizitinės kortelės dydis - 5cm X 9cm. Tai laikoma lyg ir nerašytu standartu. Tikriausiai būtent šitokį dydį nulėmė ta aplinkybė, kad į standartinį A4 formato lapą galima sutalpinti net 12 kortelių, ir tokiu būdu popierius panaudojamas labai ekonomiškai. Tuo tarpu vakarų Europoje dažniausiai laikomasi kitokio standarto - 5,5cm X 8,5cm. Netgi visi vizitinių kortelių dėklai pritaikyti būtent šitam formatui.

Spaudos būdai

Kortelėms gaminti mes naudojame tris skirtingas spaudos technologijas - spalvotą skaitmeninę spaudą (lazeriniai spausdintuvai), ofsetinę spaudą ir šilkografiją. Kiekviena iš šių technologijų turi savo privalumų (ir trūkumų), todėl sunku vienareikšmiškai atsakyti, kuri iš jų geresnė. Dažniausiai naudojama skaitmeninė spauda, nes tai greičiausias gamybos būdas, tuo pačiu užtikrinantis labai aukštą spaudos kokybę. Ofsetinę spaudą naudojame, kai reikia pagaminti didelį kiekį vienodų kortelių už santykinai mažą kainą, arba jei neįmanoma jų atspausdinti skaitmeniniu būdu (pavyzdžiui, jei reikia spausdinti ne CMYK, o Pantone spalvomis). Šilkografija spausdiname, jei klientas pageidauja labai iškilusio spaudos reljefo, arba specialios spalvos, kurios negalima atspausti kitaip(pavyzdžiui, baltomis raidėmis ant labai tamsaus fono). Kartais pasitaiko derinti du spaudos būdus vienoje kortelėje (be abejo, tai brangu, bet jei Jūs pageidausite, tai prašom). Pigiausias spaudos būdas(dideliems tiražams)- ofsetas, brangiausias - šilkografija, nes tai neautomatizuotas rankų darbas.

 

Į viršų

Б virрш  

Papildomos technologijos

Jei jums reikia labai prestižiškai atrodančių kortelių, tai galime pasiūlyti visą eilę specialių technologijų. Turime specialiai tam skirtą įrangą, kuria galime padengti kortelės tekstą (arba bet kurią kitą vietą, pvz. logotipą) aukso, sidabro ar kitokių spalvų folija. Taip pat preso pagalba galime įspausti popieriuje bet kokios formos ženklus ar tekstą (jei įspausime iš antros kortelės pusės, tai gerojoje pusėje vaizdas bus iškilęs, reljefinis). Galime iškirsti kortelėje bet kokios formos figūrą (tai dažniausiai naudojama sulenkiamose dvigubose kortelėse). Kortelės gali būti laminuojamos blizgiu arba matiniu laminatu, o taip pat ir lakuojamos UV laku, tuo suteikiant joms ilgaamžiškumo ir atsparumo drėgmei bei mechaniniams pažeidimams. Prie viso šito, galime užapvalinti kortelių kampus - tai labai pravartu, norint, kad jos ilgiau nesusidėvėtų nešiojamos kišenėje ar piniginėje (pvz., nuolaidų arba pastovaus kliento, abonentinės kortelės). Galime netgi pagaminti korteles su vandens ženklais, kurie matysis tik prieš šviesą (pavyzdžiui, pasikartojantys jūsų firmos logotipai).

Savaime suprantama, visi šie dalykai nėra labai pigus malonumas (na, gal išskyrus kampų apvalinimą), tačiau gali suteikti jūsų kortelei savitumo ir subtilumo. Nepamirškite, kad nors ir būdama tik mažas popieriaus gabalėlis, ji gali labai daug pasakyti apie jus ir jūsų firmą.

       VIZITINIŲ KORTELIŲ KAINOS
Vizitinės kortelės
Spalvų skaičius Juoda spalva 1 spalvos (ne juoda) 2 ir daugiau spalvų (spalvotos) Papildomas dengimas folija
Tiražas
Vienpusė Dvipusė
Vienpusė Dvipusė
Vienpusė Dvipusė
Vienpusė Dvipusė
50 vnt.
0,35 Lt 0,65 Lt
0,40  Lt 0,85 Lt
0,65 Lt 1,10 Lt
0,70 Lt 1,40 Lt
100 vnt.
0,20 Lt 0,35 Lt
0,30 Lt 0,50 Lt
0,35 Lt 0,65 Lt
0,50 Lt 1,00 Lt
200 vnt.
0,20 Lt 0,35 Lt
0,25 Lt 0,45 Lt
0,35 Lt 0,65 Lt
0,45 Lt 0,90 Lt
500 vnt.
0,15 Lt 0,28 Lt
0,20 Lt 0,35 Lt
0,30 Lt 0,55 Lt
0,40 Lt 0,80 Lt
1000 vnt.
0,12 Lt 0,22 Lt
0,16 Lt 0,30 Lt
0,25 Lt 0,50 Lt
0,35 Lt 0,70 Lt

Kortelės laminavimas iš vienos pusės - nuo 0,05 Lt iki 0,20 Lt, priklausomai nuo kiekio ir laminavimo plėvelės storio
Kampų užapvalinimas iki 500 vnt. - 0,05 Lt, nuo 500 vnt. - 0,03 Lt
*Kortelės spausdinamos ant balto 280 g/m2 popieriaus. Naudojant kitokį popierių, kaina gali svyruoti ▒ 0,10 Lt.
Esant labai dideliam dažų dengimui, kainos gali būti aukštesnės iki 20% arba aptariamos atskirai.

Visos kainos nurodytos be PVM
 

Į viršų

┴ vir­°  

Pradžia | Užsakymai | Rekomendacijos | Kontaktai | Registracija | www.infoknyga.lt
Knygos - Leidiniai | Bukletai | Brošiūros | Vizitinės kortelės | Reklaminiai skelbimai | Pasveikinimai | Plakatai | Lipdukai ir etiketės | Kalendoriai | Vokai | Blankai | Pašto atvirukai | Prazentaciniai aplankai | Knygos - Leidiniai | Straipsniai


bilby Publishing Logo   Leidykla "Infoknyga", rengia spaudai įvairius leidinius: knygas, katalogus, žurnalus, brošiūras, lankstinukus, plakatus, skrajutes, kvietimus, atvirukus,
mokslinius darbus, konferencijų, seminarų ir kursų medžiagą, reklaminius skydus, prekių ir paslaugų ženklus, antspaudus, blankus, vizitines korteles,
vokus, kalendorius, bloknotus, aplankus, lipdukus, etiketes ir kt.